Existuje 5 základních možností, jak nahrát do SingleCase dokument, složku nebo celou komplexní stukturu dokumentů.

 1. Drag & drop z počítače neboli přetažení dokumentu na homepage konkrétního Spisu. Mezi uživateli nejoblíbenější způsob, pokud potřebujete z počítače do SingleCase rychle dostat dokumenty. Můžete si vybrat specifickou složku na Spisu, kam je potřebujete dostat, nebo je "dropnout" přímo do celkové stromové stuktury.

  Je nejlepší pro: Drag&drop zvládne dokumenty i složky o několika úrovních. Hodí se pro případy, kdy máte dokumenty na ploše, v průzkumníků nebo jste si je donesli na flešce. Pokud se takhle rozhodnete nahrávat stovky dokumentů, jen upozorňujeme, že to bude trochu trvat a doporučujeme zvážit možnost číslo 4.

 2. Přes obláček. Pokud jste přímo v aplikaci Singlecase na konkrétním spisu, můžete zde využít tlačítko "Obláček", který naleznete v horní části. Když na něj kliknete, otevře se vám okno s výběrem dokumentů uložených ve vašem počítači.

  Je nejlepší pro: Hodí se pro nahrávání jednotlivých dokumentů nebo jejich skupin, s celými složkami si ale neporadí.

 3. Přes SingleCase Uploader. Složka s tímhle názvem vznikla na ploše vašeho počítače při otevření prvního dokumentu (pokud ji nemůžete najít, kontaktuje naší zákaznickou podporu nebo váš IT helpdesk). Složka věrně zrcadlí aktuální strukturu Klientů a Spisů, které máte SingleCase.

  Pro každý spis vytvoří u vás na počítači prázdný šuplík. Vám pak stačí dokumenty, složky, složité dokumentové strukturu přetáhnout do tohoto šuplíku a ony samy doputují do SingleCase na správné místo.

  Je nejlepší pro: Pokud chcete souběžně nahrávat dokumenty do více spisů najednou. Pokud máte nestabilní internet, který občas vypadává.

 4. Z e-mailu pomocí drag & drop. E-mail můžete přetáhnout pomocí "drag & drop" na Poštu spisu. V tu chvíli se tam e-mail uloží i se svými přílohami, navíc jeho přílohy se ještě uloží do složky Dokumenty z pošty, které máte v dokumentovém úložišti každého Spisu. Nemusíte tedy přílohy ručně složitě přetahovat.

 5. Z e-mailu pomocí synchronizace SingleCase s vaším Outlookem. Pokud si propojíte Outlook a SingleCase pomocí návodu zde, bude se vám aktuální struktura Klientů a Spisů zrcadlit i ve vašem Outlooku. Pak stačí jen e-mail v Outlooku zkopírovat nebo přesunout do příslušného šuplíku a on sám doputuje na správné místo v SingleCase.

Did this answer your question?