Mnohokrát jsme mezi advokáty zaslechli stejný příběh - kvůli pozdnímu vykazování ztrácíme fakturovatelnou práci. SingleCase umí zautomatizovat evidenci práce tím, že sbírá výkazy, zatímco vy pracujete.

V SingleCase máte možnost vykázat svou práci čtyřmi různými způsoby:

  1. Automatickým napovídáním výkazů. Vzhledem k tomu, že systém "ví", na jakých spisech pracujete, umí vám chytře napovídat. Odešlete-li e-mail klientovi, upravíte dokument, splníte úkol nebo jdete k soudu, systém vám nabídne rychlý výkaz na konkrétní spis a vyplní za Vás většinu údajů. Více o napovídání výkazů.

2. Časovátkem, které sami ovládáte. Jste-li ve spisu, stačí kliknout na ikonku pro spuštění počítadla - aplikace začne ihned měřit čas. Po dokončení práce opět rychle zaevidujete, a máte výkazy z krku. Časovátko můžete kdykoli pozastavit nebo mezi nimi přepínat. Více o časovátku.

3. Z mobilní aplikace, například na cestě ze soudu nebo schůzky s klientem. Mobilní aplikace je dostupná pro iOS, Android (Windows Phone připravujeme) a podporuje kromě ručního vložení také časovátko. Více o mobilní aplikaci.

4. Starým dobrým vložením výkazu. Ručně vyberete spis zadáním prvních písmen, vyplníte čas, aktivitu a popis. Aplikace ikonkou signalizuje, jaký jazyk použít při vyplnění popisu. Více o ručním vložení a úpravě výkazů.

Pokračujte dále a zjistěte, jak funguje automatické napovídání výkazů.

Did this answer your question?