1. Klikněte na Zapomněl jste heslo:

2. V druhém kroku vyplňte Váš e-mail, kterým se přihlašujete do SingleCase a klepněte na ODESLAT:

3. Kolegům ve Vaší kanceláři, kteří mají manažerská oprávnění, přijde e-mail. V něm někdo z nich klikne na odkaz::

4. Pokud je v tom okamžiku přihlášen do SingleCase, dostane se tím rovnou na stránku s administrací uživatelských účtů. Pokud ne, musí se přihlásit, kliknout na Menu - Nastavení a zvolit kartu Uživatelé:

5. Na kartě Uživatelé pak klikne na ikonu klíče na konci řádku onoho uživatele, kterému je třeba obnovit heslo:

6. Tím součinnost manažera končí. Vám přijde e-mail s dočasným heslem. Klikněte v něm na odkaz nebo odkaz zkopírujte do prohlížeče a načtěte přihlašovací stránku. Použijte na ní dočasné heslo.

7. Po přihlášení je radno dočasné heslo změnit, jinak vyprší a budete muset proceduru podstupovat znovu. V Menu zvolte položku Můj profil:

8. V okně, které se objeví, vyplňte kolonky a uložte. To je vše.

Když jste jediný manažer ve firmě...

...a vyžádáte si obnovu hesla, e-mail Vám jako manažerovi také přijde, ale do administrace se nemůžete přihlásit, protože neznáte heslo :-)
V takovém případě kontaktujte naši podporu a sdělte jí jméno vybraného uživatele ve Vaší kanceláři, který bude dočasně povýšen na manažera, aby mohl obnovu provést od kroku č. 4.

Když používáte SingleCase jen Vy sám / sama...

...pak si připravte obnovovací kód, který Vám byl vygenerován, když jste se registrovali do SingleCase a byli jste upozorněni, aby jste si jej bezpečně uložili. (Pokud ho nemáte, nelze dešifrovat data a není Vám již pomoci).
Kontaktujte technickou podporu, jež Vám pošle odkaz na stránku, na níž zadáte svůj klíč a nastavíte nové heslo.

Did this answer your question?