1. Postup pro uživatele při zapomenutém heslu

V případě, že jste zapomněli heslo, při úvodním přihlášení vyberte ikonu "Zapomněli jste heslo?"

V druhém kroku vyplňte Váš e-mail, kterým se přihlašujete do SingleCase a klepněte na ODESLAT:

Kolegům ve vaší firmě/kanceláři, kteří mají manažerská oprávnění, přijde oznámení e-mailem. Po jejich reakci vám přijde email s dočasným heslem.

Nyní se přihlásíte tímto dočasným heslem, které je platné 24 hodin. Po přihlášení je změňte dočasné heslo na trvalé. Pro staré heslo použijte dočasné heslo , vytvořte nové heslo a uložte.

Trvalé heslo musí mít alespoň 8 znaků a splňovat nejméně 3 z těchto 4 kritérií:

  • malé písmeno

  • velké písmeno

  • číslo

  • speciální znak (@, #, $, § apod.)

2. Pro manažery jak obnovit heslo kolegovi

V případě, že někdo s kolegů požádal o obnovu ztraceného hesla a máte manažerské oprávnění, přijde na vaši emailovou adresu zpráva.

Pokud jste v daném okamžiku přihlášeni do SingleCase, dostanete se oním odkazem přímo na stránku s administrací uživatelských účtů. Pokud nejste, přihlašte se a pokračujte do Menu => Nastavení:

Zde vyberete kartu Uživatelé a obnovíte heslo příslušného uživatele pomocí ikony klíče.

Pozn:

1. Pokud jste jediný manažer ve firmě

A vyžádáte si obnovu hesla, e-mail Vám jako manažerovi také přijde, ale do administrace se nemůžete přihlásit, protože neznáte heslo.
V takovém případě kontaktujte naši podporu a sdělte jí jméno vybraného uživatele ve vaší firmě/kanceláři, který bude dočasně povýšen na manažera, aby mohl obnovu vašeho hesla provést.

2. Pokud používáte SingleCase jen Vy sám / sama

Je třeba si připravit obnovovací kód, který vám byl vygenerován v okamžiku vaší registrace. SingleCase vás upozornil na jeho bezpečné uložení. Kontaktujte naši technickou podporu, jenž Vám pošle odkaz na stránku, na níž zadáte svůj klíč a nastavíte nové heslo.

Pokud nemáte obnovovací kód, nelze dešifrovat data.

Did this answer your question?